Лисичанское              городское                    отделение КСУ
Назад к списку

До уваги заводчиків КСУ!

Шановні заводчики КСУ!

На останньому засіданні Племінної Комісії МКФ, яке відбулося в онлайн режимі 19.09.2020, дуже велика увага була приділена порушенням правил оформлення приплодів та реєстрації цуценят країнами-членами та контрактним партнерами МКФ, а також суворим санкціям, які будуть застосовуватися до порушників. 

Нагадуємо, що відповідно до статті 21.1 Основних Положень МКФ та статті 17 Міжнародних правил племінного розведення МКФ приплоди, отримані від сук, зареєстрованих в Племінній книзі КСУ чи додатку до неї, та які належать членам КСУ, можуть бути народжені тільки на території України. Жодне цуценя, народжене за межами України, не може бути зареєстроване в Племінній книзі КСУ та не може отримати метрику/родовід КСУ. 

Відповідно до ст.10 та ст.11 Племінного Положення КСУ повну відповідальність за ідентифікацію цуценят, належне актирування, реєстрацію та оформлення документів, достовірність інформації несе керівник місцевого осередку КСУ. 

Це означає, що призначена відповідальна особа осередку та(або) керівник осередку КСУ своїми підписами на карті реєстрації приплоду засвідчують, що усі цуценята з приплоду були особисто оглянуті ними, що вони особисто перевірили чип/тавро кожного цуценяти. 

Зважаючи на той факт, що останнім часом значно збільшилася кількість випадків недотримання положень КСУ та МКФ, що негативно відображається на іміджі усіх українських заводчиків та репутації КСУ у цілому, до порушників будуть застосовуватися найсуворіші санкції аж до виключення із КСУ, яке автоматично призводить до заборони ведення будь-якої діяльності в системі МКФ та КСУ. 

 Дякуємо за дотримання положень КСУ та МКФ!